Понедељак, 13. Август 2018.

Једна од последњих провера пред почетак нове сезоне

Јуче је у Дивошу одиграна пријатељска утакмица између домаћег Хајдука и Слободе из Доњег Товарника. У утакмици која је једна од последњих провера пред почетак нове сезоне, више среће имали су домаћини, иако су гости повели на самом почетку утакмице голом Младена Мајсторовића, који је у 10. минуту искористио непажњу одбране Хајдука и довео свој тим у вођство. Ипак, домаћини у другом полувремену голом Скорупана из пенала у 60. минуту и Ветехе у 67. минуту постављају коначан резултат: Хајдук (Д) – Слобода 2:1.

На игралишту Хајдука, пред око 100 гледала судила је судија Мирела Малешевић из Сремске Митровице.

ХАЈДУК: Шивољицки, Грбић, Лукић, А. Симић, Стевић, Радиновић, Скорупан, Совиљ, Савићевић, Д. Симић, Пушкаш. Играли су још: Радић, Ђокић, Савић, Мандић, Ветеха, Јовановић и Бакош.

СЛОБОДА: Радосављевић, Гемеро, Митровић, В. Нинић, М. Мајсторовић, Рагастовац, Кнежевић, Драгојевић, Кордолуп, П. Мајсторовић, Ашћерић. Играли су још: С. Нинић, Вукашиновић, Билић и Арсеновић.