Четвртак, 9. Август 2018.

Алтерм испустио победу

Најзанимљивија утакмица шестог такмичарског дана првог кола друге фазе такмичења Меморијалног турнира у футсалу „Пеђа Гајић“ у Шимановцима, била је између Алтерма (Шимановци) и Митровић градње (Батајница). Алтерм је био надомак победе: неколико минута пре краја утакмице водио је 3:1 и када се чинило да је победа на видику, уследио је велики преокрет. Митровић градња је успела не само да анулира предност ривала, већ да у последњем минуту постигне и одлучујући гол.

Резултати:

Гремио каблекс – Другари 9:1 (Л. Вујчић 2, Драча 2, Бераковић 2, Милешевић 1, Милошевић 1 и Радојевић – Стевановић 1); Митровић градња – Алтерм 4:3 (Вујасиновић 2, Станковић 2 – Јаснић 1, Радосављевић 1 и Поповић 1), Макс Бет – Кафе М24 2:4 (Кркобабић 1 и Јакшић 1 - Момчиловић 2, Белић 1, Главоњић 1); Скупштина Бар – Етно село Радојчић 1:1 (Кордолуп 1 – Марковић 1), пенали 2:1; Термомонт – Велебит 1:3 (Кнежевић 1 – Попадић 1, Рудић 1, Поповић); Фудбалица – Електротерм Ледине 4:8 (Радивојевић 2 и Филиповић 2 – Сали 3, Фабијан 2, Стаменковић 1, Мемет 1 и Бекир 1).