Понедељак, 23. Јул 2018.

Прва контролна утакмица и на Сувачи

Фудбалери пећиначког Фудбалског клуба „Доњи Срем 2015“ јуче су на терену Спортског центра „Сувача“ дочекали госте из Добринаца у пријатељској утакмици у оквиру припрема за наредну сезону.

Поприлично испуњене трибине на Сувачи најбољи су доказ да су се љубитељи фудбала у Пећинцима зажелели „најважније споредне ствари на свету“. Избраници тренера Дејана Ракића, после жестоких тренинга, показали су врло допадљиву игру. Поред два гола, пропустили су више изгледних прилика (Илић три, Штетић две).

Пред око 150 гледалаца, судио је Зоран Бербер из Пећинаца, а стрелци за домаћи тим били су Марковић у 20. минуту и Најић у 40. минуту за резултат од 2:0. Фудбалер Сремца Михајловић у 70. минуту постиже први гол за госте и тиме поставља коначан резултат - Доњи Срем 2015 – Сремац 2:1.

ДОЊИ СРЕМ 2015: Јелача, Стоиљковић, Новић, Радовановић, Весић, Перишић, Штетић, Ћопић, Најић, Н. Митровић, Марковић. Играли су још: Радивојевић, Бабић, Илић, Обреновић и М. Митровић.

СРЕМАЦ: Марјановић, Ашћерић, Глушац, Маричић, Томић, Павковић, Вучковић, Зараћ, Вукајловић, Бановић, Честић. Играли су још: Дупор и Ћирић.