Недеља, 22. Јул 2018.

Слобода одиграла прву контролну утакмицу

Сремсколигаш из Доњег Товарника одиграо је јуче прву контролну утакмицу у оквиру припрема пред нову сезону у Вогњу против домаће Слоге. На жалост, тренери Зоран Вукмановић (Слога) и Никола Цветичанин (Слобода) извели су на терен „комбиноване поставе“ - због годишњих одмора већина стандардних првотимаца из обе екипе била је одсутна. Ипак, присутни љубитељи фудбала имали су шта да виде: шест голова и више лепих комбинација, што је за ову фазу припрема више него довољно.

Домаћин је повео голом у 6. минуту: Недић је избио сам испред голмана Радосављевића и гол је био неминован. Двадесетак минута касније, гости су поравнали резултат: Кордолуп је одлично проиграо Мајсторовића, којем није било тешко да „матира“ Печиља. И у наставку утакмице Слога је прва постигла гол: у 65. минуту Недић је мајсторски лобовао Радосављевића. У 75. минуту слична слика на другој страни терена: леп гол после лоба Арсеновића. Домаћин је и трећи пут дошао у предност у 84. минуту голом Драгичевића. Минут касније у казненом простору Слоге, на недозвољен начин је заустављен Мајсторовић, те је судија Цветичанин досудио пенал, који је Радосављевић успешно реализовао.

СТРЕЛЦИ: 1:0 Недић у 6. минуту, 1:1 Мајсторовић у 28, 2:1 Недић у 65, 2:2 Арсеновић у 75, 3:2 Драгичевић у 84, 3:3 Радосављевић у 86. минуту из пенала. ВОГАЊ: Игралиште Слоге. ГЛЕДАЛАЦА: 50. СУДИЈА: Никола Цветичанин (Рума).

СЛОГА: Печиљ, Бранковић, Петровић, Драгичевић, Јовић, Вукмановић, Недић, Вучковић, Симић, Мудрић и Цвијановић. Играли су још: Босанчић, Харш, Марковић и Вујић.

СЛОБОДА: Радосављевић, Драгојевић, Митровић, Гемери, Гавриловић, Ђуричић, Ашћерић, Кордолуп, Мајсторовић, Арсеновић и Милић. Играо је и Јовановић.