Четвртак, 21. Јун 2018.

Коначна одлука након реванша у Доњем Товарнику

Јуче у Руми одиграна прва утакмица баража за попуну Војвођанске лиге – Југ. Фудбалери доњотоварничке Слободе гостовали су Првом мају а након 90 минута срећа је била на страни домаћина.

Домаћин је повео на самом старту утакмице са 1:0, а након пар минута игре постижу још један гол. На центаршут Лацковића, пред голом Радосављевића најбоље се снашао Мачвански и то је већ била капитална предност Првог маја 2:0. У наставку утакмице фудбалери Слободе имали су бројне неискоришћене шансе. Оба тима показала су велику жељу за победом, међутим домаћин је овај пут био успешнији, и у 85. минуту Шкондрић постиже гол за коначних 3:0.

Након одигране прве утакмице у Руми, неоспорно да је предност Првог маја велика, али треба сачекати крај реванш утакмице 24. јуна у Доњем Товарнику када Слобода игра пред домаћом публиком и када ће се знати који тим одлази у вишу лигу.

На игралишту Првог маја у Руми, јуче је судио Драган Арсић из Новог Сада, који је током 90 минута утакмице поделио 3 жута картона.

ПРВИ МАЈ: Шегавац, Лазић, Пендо, Мачвански, Крстић (од 79. Милић) Јеж (од 88. Остојић), Радишић, Чупељић, Лацковић, Добић (од 80. Шкондрић), Зец.

СЛОБОДА: Радосављевић, Перишић, Нинић, Гемери, Митровић, Трбовић, (од 60. Радошевић), Рагастовац, Кнежевић , Мајсторовић, Марковић, Кордолуп.