Уторак, 12. Јун 2018.

Пораз Шимановчана у финалу Купа

За ветеране Фудбалског клуба Хајдук завршена је врло успешна такмичарска сезона за 2017/2018. годину. После освојеног првог места у 4Б Лиги, јуче су Шимановчани играли финале Купа Удружења ветерана ФС Београда. Тек после извођења пенала, Хајдук је изгубио од Бродарца из Београда 4:2 (у регуларном делу утакмице било је 1:1). Бродарац је повео голом Станојевића у 65. минуту, а изједначио је Кнежевић у 80. минуту. Пошто је утакмица завршена нерешеним резултатом приступило се извођењу пенала.

На игралишту ФС Београда на Ади, пред око 100 гледалаца, судио је Миодраг Митровић из Београда, који је поделио укупно четири жута картона на утакмици.

Бродарац: Стојанов, Чикић, Танкосић, Петровић, Нешић, Новић, Јанковић, Алексић, Цветковић, Мојић, Влашић. Играли су још: Ралевић, Стијеља, Станковић, Милетић, Матовић, Марковић, Станојевић и Бабић.

Хајдук: Матић, Медић, Деврња, Васић, Глумчевић, Радосављевић, Трајковић, Безбрадица, Наић, Кнежевић, Радосављевић. Играли су још: Катанић, Рељић, Лековић, Крстовић и Стојановић.