Понедељак, 21. Мај 2018.

Шумар шампион

Од следеће јесени Шумар је нови члан Међуопштинске лиге Срем. Добром игром против Хајдука 1932 јуче у Прхову, у оквиру 13. кола Општинске лиге, потврдио је да је заслужено шампион лиге.

Прву (полу) прилику на утакмици имао је фудбалер Шумара, Горан Врачевић у 6. минуту, која није донела промену резултата. Гости су повели у 21. минуту: Горан Врачевић је „лепо заломио“ на 20 метара од гола Бошковића и лопту послао у мрежу Младости 1935. И у наставку утакмице фудбалери Шумара наставили су са иницијативом, а у шанси да нешто више уради нашао се Алфировић у 50. минуту. Само минут-два касније све је било решено: млади Милан Вукић постиже гол и поставља коначан резултат Младост 1935 – Шумар 0:2 (0:1).

На игралишту Младости у Прхову, пред око 150 гледалаца судио је Зоран Бербер из Пећинаца.

МЛАДОСТ 1935: Бошковић, Ранковић, Стојшић, Познановић, Будимчић (од 60. Ђекић), Будулица, Радовановић, Савић, Томашевић, Васић (од 80. Марјановић), Радосављевић.

ШУМАР: Козарев, Север (од 75. Живковић), Плавшић (од 80. Спасојевић), Д. Вукић, Јанковић, Г. Врачевић (од 65. Радојчић), Ђокић, Теодоровић, Алфировић, М. Вукић, Костић.