Субота, 21. Април 2018.

Купиново се померило са зачеља табеле

На данашњој утакмици Војвођанске лиге – југ, одиграној у Војки имеђу домаћег Сремца и Купинова, домаћин може бити презадовољан поделом бодова. У првом полувремену Купиново је имало више од игре и неколико сјајних прилика: у 9. минуту Најдановић је погодио пречку гола Старчевића, а у 24. минуту касније Ољача стативу. Већ у следећем нападу Сремац је могао нешто више урадити Сјајан шут Матића, а Саџак одбија лопту у корнер. За неискоришћене шансе гости су кажњени у 53. минуту: прецизан, приземан шут Рачића и лопта завршава иза леђа Саџака. И када су сви мислили да ће бодови остати у Војки, у 87. минуту, поравнање резултата: Боснић, практично, сам себи ствара шансу, коју је голом материјализовао.

При самом крају утакмице, пренервозне играче судија Матић је морао картонима да смирује, а „најдебљи крај“ извукао је Боснић, који је добио црвени картон (други жути). После првих утакмица 21. кола, бар привремено, Купиново се померило са самог зачеља табеле.

СТРЕЛЦИ: 1:0 Рачић у 53. минуту, 1:1 Боснић у 87. минуту. ВОЈКА: Игралиште Сремца. ГЛЕДАЛАЦА: 200. СУДИЈА: Немања Матић (Нови Сад) 6. ЖУТИ КАРТОНИ: Драгановић, Рачић и Белак (Сремац), Ољача, Боснић и Јуришић (Купиново). ЦРВЕНИ КАРТОН: Боснић (Купиново).

СРЕМАЦ: Старчевић, Кубуровић, Белак, Милојевић, Драгановић, Грујин, Поповић, Владисављевић (од 85. Радивојевић), Бабић, Матић (од 72. Штетић), Рачић.

КУПИНОВО: Саџак, Јеремић, Боснић, Ђуричић, Најдановић, Јерковић, Јуришић, Рашковић (од 38. Лекић), Драча, Ољача, Матић (од 55. Живановић).

Играч утакмице: Стефан Боснић.