Општина Пећинци
Субота, 10. Март 2018.

Победа Слободе на старту пролећног дела првенства

Повратак

У Врднику је данас одиграна прва утакмица пролећног дела првенства у оквиру 16. кола Сремске лиге, у којој се се састали домаћи ФК „Рудар“ и гости из Доњег Товарника ФК „Слобода“.

Фудбалери Слободе већ након првог минута долазе у вођство голом Мркајића, и тада постаје јасно у ком правцу ће се утакмица развијати. Предност гостију повећао је прецизним ударцем са десетак метара удаљености Марковић. Мркајић у 55. минуту није искористио пенал (прекршај над Марковићем), али се зато у 80. минуту по други пут уписао у листу стрелаца. Коначно, у 85. минуту други пенал за госте: Марковић је био сигуран извођач и поставља коначан резултат Рудар – Слобода 0:4 (0:2).

На игралишту Рудара у Врдику, пред око 50 гледалаца, прву утакмицу пролећног дела првенства судио је Стефан Тошић из Старе Пазове, који је поделио 4 жута картона (Крстић, Сантрач, Гравара и Тришић - Рудар) и један црвени (Тришић, други жути- Рудар).

РУДАР: Савић, Крстић, Стојановић, Лукић, Сантрач, Грубиша, Гравара, Тришић, Лукач, Бојић, Вишњовски.

СЛОБОДА: Радосављевић, Рагастовац, Марковић, Митровић, В, Нинић, Ракић, Ашћерић, (од 25. Перишић), Трбовић, Гемери (од 46. Кнежевић), Мркајић (од 80. Миличевић), Кордолуп.