Понедељак, 26. Фебруар 2018.

Слобода у финалу Купа

Доњотоварничка Слобода јуче је у Огару одиграла полуфиналну утакмицу Купа Подручног Фудбалског Савеза Срем против Хајдука из Дивоша и однела велику победу при резултату 2:1. У недељу 4. марта Слобода ће, први пут од оснивања, играти финале купа Подручног Фудбалског Савеза Срем против Подриња из Мачванске Митровице.

Гости из Дивоша повели су при крају првог полувремена, а занимљиву полуфиналну утакмицу у Огару обележила су два гола домаћина вредна победе: еврогол Трбовића који са 35 метара шаље лотпу у саме рашље и Кордолупа чији је шут са 20 метара јуче био неодбрањив.

Слобода – Хајдук (Д)

2:1 (0:1)

СТРЕЛЦИ: 0:1 Савићевић у 15, 1:1 Трбовић у 46, 2:1 Кордолуп у 60. минуту. ОГАР: Игралиште Шумара. ГЛЕДАЛАЦА: 100. СУДИЈА: Никола Џомбић (Стара Пазоцва) 8. ЖУТИ КАРТОНИ: Кордолуп, Рагастовац и Марковић (Слобода), Сремац (Хајдук). ЦРВЕНИ КАРТОН: Новаковић , други жути (Хајдук).

СЛОБОДА: Радосављевић 7,5, Гемери 7 (од 46. Миличевић 7), Митровић 7,5, Нинић 7,5, Ракић 7,5, Рагастовац 7,5, Марковић 7,5 (од 77. Мијатовић), Кордолуп 8, Кнежевић 7 (од 80. Обрадовић), Перишић 7,5.

ХАЈДУК: Д. Петровић 7, Мандић 7, М. Петровић 7, Ветеха 7, Савићевић 8, Дармановић 7, Сремац 7, Поповић 7, Савић 7 (од 40. Новаковић), Симић 7, Совиљ 7 (од 75. Којић).

ИГРАЧ УТАКМИЦЕ: Никола Кордолуп.