Недеља, 25. Фебруар 2018.

Бодови отишли у Качарево

У оквиру Регионалне кошаркашке лиге Војводина јуче су се у спортској хали у Доњем Товарнику састали шимановачки Пинк и Јединство из Качарева. Гости су већ у првих неколико минута везали четири тројке и тако у самом старту утакмице створили опипљиву предност. На моменте, шимановачки Пинк, који је играо у поприлично ослабљеном саставу, пружао је озбиљнији отпор, па је чак успео и да у последњој четвртини постигне више кошева од противника, али гости су успели да одрже предност и да утакмицу приведу крају резултатом 91:71 у своју корист.

ПИНК: Митровић 7, Матић 6, Мандић 8 (2 тројке), Иванишевић 11 (1), Сабо 2, Лазић 20 (2), Кушановић 17.

ЈЕДИНСТВО КЧ: Марковић, Станојковић 2, Стојановски 18 (4), Стојков, Бикић 8, Узон 3, Бешић 7 (1), Лукић 4, Чубрић 23 (3), Мигић, Грговски 11, Лакушић 15 (3).