Петак, 16. Фебруар 2018.

Нерешено у Доњем Товарнику

Јуче је у Доњем Товарнику одиграна пријатељска утакмица између сремсколигаша ФК „Слободе“ и ФК „Купинова“ члана Војвођанске лиге - Југ, у оквиру припрема пред нову полусезону. Врло борбена и занимљива утакмица „старих пријатеља“. Гости су повели у 65. минуту, преко Јеремића, којег је сјајног проиграо Јерковић. Домаћин је поравнао резултат у 83. минуту: на центаршут Марковића са десне стране, најбоље је реаговао Владан Нинић. Коначан резултат Слобода – Купиново 1:1 (0:0)

СТРЕЛЦИ: 0:1 Јеремић у 65, 1:1 В. Нинић у 83. минуту. ДОЊИ ТОВАРНИК: Игралиште Слободе. ГЛЕДАЛАЦА: 50. СУДИЈА: Зоран Бербер (Пећинци).

СЛОБОДА: Радосављевић, М. Митровић, В. Нинић, Мијатовић, Гемери, Трбовић, Радошевић, Мајсторовић, Обрадовић, Ашћерић, Кнежевић. Играли су још: С. Нинић, Марковић, Кордолуп, Рагастовац, Н. Митровић, Мркајић и Арсеновић.

КУПИНОВО: Саџак, Ђуричић, Јуришић, Недељковић, Драча, Ољача, Матић, Јеремић, Живановић, Јерковић, Вујчић. Играли су још: Адровић, Ристивојевић, Ванић, Најдановић, Миленковић и Скендер.