Понедељак, 12. Фебруар 2018.

Пријатељска утакмица у знаку Слободе

Фудбалери Слободе из Доњег Товарника, дочекали су јуче на свом терену ФК „Полет“ из Нових Карловаца у пријатељској утакмици, која је одиграна у оквиру контролних утакмица пред почетак нове сезоне. Доњотоварнички сремсколигаш је већ у 3. минуту дошао у вођство, након чега следе голови „као на траци“, а посебно ће бити запамћен погодак Кнежевића у 80. минуту из слободног ударца. Некомплетни гости из Нових Карловаца нису били у могућности да пруже већи отпор. Коначан резултат Слобода – Полет 7:0 (6:0).

СТРЕЛЦИ: 1:0 Кркобабић у 3, 2:0 Кнежевић у 10, 3:0 Мркајић у 18. из казненог ударца, 4:0 Марковић у 36, 5:0 Кордолуп у у 38, 6:0 Радошевић у 55, 7:0 Кнежевић у 80. минуту. ДОЊИ ТОВАРНИК: Игралиште Слободе. ГЛЕДАЛАЦА: 50. СУДИЈА: Зоран Бербер (Пећинци).

СЛОБОДА: С. Нинић, М. Митровић, Гемери, Перишић, Рагастовац, Ашћерић, Радошевић, Кнежевић, Кордолуп, Мркајић, Кркобабић. Играли су још: Марковић, Обрадовић, Мијатовић, Мајсторовић, Ракић и Арсеновић.

ПОЛЕТ: Поповић, Ружичић, П. Михајловић, Бакић, Драганић, Пољак, Јовић, Старац, Мијатовић, Тодоровић и Хаџић.