Недеља, 11. Фебруар 2018.

Победа доњотоварничког сремсколигаша

Јуче су фудбалери Слободе из Доњег Товарника гостовали Синђелићу у Угриновцима и након веома занимљиве пријатељске утакмице однели победу. Прво полувреме завршено је у корист гостију, док су домаћини изједначили у наставку утакмице. Завршница је припала у потпуности сремсколигашу из Доњег Товарника, а Мајсторовић поставља коначан резултат Синђелић – Слобода 1:3.

СТРЕЛЦИ: 0:1 Петровић (аутогол) у 40, 1:1 Тешић у 80, 1:2 Обрадовић у 82, 1:3 Мајсторовић у 86. минуту. Угриновци: Игралиште Синђелића. Гледалаца: 50. Судија: Марко Карановић (Београд).

СИНЂЕЛИЋ: Војводић, Лончаревић, Малбаша, А. Петровић, Тешић, Буињац, Шпадијер, П. Марић, Богдановић, Н. Поповић, Ловрић. Играли су још: С. Марић, Радић, Лончар, А. Поповић, Матић, Мијовић, Пиперин и Вукотић.

СЛОБОДА: Радосављевић, Гемери, Перишић, В, Нинић, Мијатовић, Ашћерић, Радошевић, Рагастовац, Мајсторовић, Кордолуп и Мркајић. Играли су још: Н. Митровић, Кркобабић и Обрадовић.