Општина Пећинци
Недеља, 5. Новембар 2017.

Ветерани Хајдука успешно завршили сезону

Повратак

Јуче су ветерани шимановачког ФК „Хајдук 1932“ на домаћем терену однели победу против ривала два ранга јачег, београдског ФК „Бубамара“, у утакмици првог кола Купа ФС Београда. Иза ове генерације фудбалара шимановачког клуба је веома успешна 2017. година: у пролећном делу 2016/2017. године имали су скор од 12 победа и једне нерешене утакмице. Јесењи део првенства 4Б Лиге ветерана за 2017/2018. окончали су са максималних 39 бодова, уз гол разлику 76:11!

Стрелци: 1:0 Глумчевић у 10. минуту, 2:0 Честић у 40. минуту, 3:0 Честић у 63. минуту, 3:1, Вујковић у 65. минуту, 4:1, Наић у 70. минуту, 5:1 Честић у 75. минуту. Шимановци: Игралиште Хајдука. Гледалаца: 50. Судија: Боро Димитријевић (Нови Београд).

ХАЈДУК 1932: Димитрије Матић, Милорад Јаковљевић, Зоран Деврња, Милован Васић, Милутин Глумчевић, Срђан Радосављевић, Предраг Безбрадица, Зоран Радојчић, Милан Кнежевић, Мирослав Игњатовић, Драгомир Честић. Играли су још: Момир Радивојевић, Драган Крстовић, Зоран Стојановић и Влада Наић.

БУБАМАРА: Дејан Живковић, Иван Томић, Дарко Милетић, Данило Микић, Дејан Серафимовић, Небојша Радовић, Драган Тодоровић, Милојко Вујковић, Зоран Ђорђевић, Ненад Радовић, Жељко Вујовић.