Понедељак, 30. Октобар 2017.

Окончали полусезону без иједног пораза

Ветерани шимановачког Хајдука 1913 окончали су јесењи део сезоне у 4Б Лиги Фудбалског савеза Београда „у великом стилу“ - као домаћини, у првом мечу последњег 13. кола (остале утакмице играју се 30. октобра), победили су новобеоградски БУСК 1913 резултатом 8:1 (полувреме 5:1) и полусезону окончали као лидери на табели, са савршеним скором од 13 победа из 13 утакмица и фантастичном гол разликом 76:11.

Од првог минута домаћин је кренуо офанзивно: прилике за голове ређале су се у низу, Мрежу гостију начео је у 6. минуту Кнежевић, после одличног проигравања Игњатовића. Мали тренутак непажње фудбалера Хајдука 1932 гости кажњавају пар минута касније: Куловић из казненог ударца постиже гол за 1:1. То је, уједно, било све, што су гости урадили. До краја првог полувремена домаћин је постогао још четири гола: 2:1 Игњатовић у 10. минуту; 3:1 Безбрадица у 15. минуту; 4:1 Кнежевић у 25. минуту; 5:1 Радосављевић у 28. минуту.

У другом полувремену још три гола Хајдука 1932: 6:1 Кнежевић у 55. минуту; 7:1 Васић у 67. минуту; 8:1 Игњатовић у 80. минуту.