Општина Пећинци
Недеља, 29. Октобар 2017.

Победа Слободе у Витојевцима

Повратак

Јуче је у Витојевцима у оквиру Сремске лиге одиграна утакмица између ФК „Слобода“ из Доњег Товарника и домаћина ФК „Партизана“. У веома борбеној утакмици, изабраници Милана Кнежевића дошли су до бодова, који су их задржали при самом врху табеле. Голом у 50. минуту Мркајић постиже и коначан резултат утакмице – ФК „Партизан“ : ФК „Слобода“ 0:1.

Витојевци: игралиште Партизана. Гледалаца: 150. Судија: Младен Бањанин (Моровић). Помоћници: Никола Цекичевић (Моровић) и Миња Митровић (Ердевик). Делегат: Мирослав Марковић (Стара Пазова). Стрелац: Мркајић у 50. минуту. Жути картони: Гемери. Г, Радовић и Пајић (Партизан), Радосављевић, Ашћерић, Мркајић, Љубојевић, Перишић и Мајсторовић.

ПАРТИЗАН: Будаковић, Мијић, Трипић (од 46. Пајић), Петровић, Сантрач (од 68. Марковић), Алексић, Гемери, Петровић, Радовић, Радовић, Драгојевић.

СЛОБОДА: Радосављевић, Нинић, Обрадовић (од 46. Трбовић), Кнежевић, Ашћерић (од 65. Весић), Наић (од 46. Мајсторовић), Мркајић, Љубојевић, Радошевић, Новић, Перишић,

Играч утакмице: Немања Мркајић.

9. минут. Прва изгледнија прилика на утакмици. Обрадовић је у сјајној прилици да Слободу доведе у вођство, али се пред голом домаћина спетљао. У контри, Владимир Петровић шутира у голама Радосављевића.

15. минут. Кикс Љубојевића, Владимир Петровић опет пропушта сјајну прилику: Радосављевић је на свом месту и на висини задатка.

20. минут. Трипић проиграва Гемерија у казненом простору Слободе: Гемери слабо шутора.

31. минут. Нинић је био неодличан, а Радосављевић је био приморан да прави прекршај над Владимиром Петровићем, на 18 метара од свог гола. Срећом по госте, све се завршава без промене резултата: једино је Радосављевић „зарадио“ жути картон.

35. минут. Мркајић касни на убачену лопту.

50. минут. Љубојевић одлично, дубинском лоптом, проиграва Мркајића, који улази у казнено простор Партизана, и добро одмеwреним ударцем „матира“ Будаковића.

85. минут. Искусни Владимир Петровић, сјајно шутира са око 18 метара: шаље „праву бомбу“ у гол Слободе. Међутим, голман Радосављевић прави прелепу параду и брани свој гол.

У редовима Партизана, бољи од осталих, био је Владимир Петровић, а код гостију Мркајић, Радосављевић и Кнежевић.