Субота, 21. Октобар 2017.

Ветерани настављају несмањеним темпом

После 10 првенствених кола, уз једну одложену утакмицу, ветерани шимановачког Хајдука 1032 имају максималан учинак - 30 бодова уз гол разлику 54:10. И против Локомотиве (Београд), као домаћин, Хајдук 1932 је прилично лагано дошао до убедљиве победе од 4:1(полувреме 2:0).

Стрелци су били: 1:0 Кнежевић у 12. минуту, 2:0 Кнежевић у 30. минуту, 3:0 Честић у 55. минуту, 3:1 Богичевић у 65. минуту и 4:1 Кнежевић у 80. минуту. Судио је Бора Димитријевић (Нови Београд). За Шимановчане утакмицу су започели: Матић, Глумчевић, Медић, Деврња, Јаковљевић, Радосављевић, Безбрадица, Наић, Кнежевић, Игњатовић и Честић. У игру су улазили још: Радивојевић, Лековић, Стојановић и Крстовић.

До краја јесењег дела првенства Хајдук 1932 би требало да одигра три утакмице: у понедељак, 23. октобра, гостује екипи Бељина (Београд), док у последњем колу, 30. октобра, дочекује екипу БУСК 1913 (Београд). У међувремену, 26. октобра, Шимановчани у одложеном мечу 10. кола гостују екипу Ветерани 78 (Ресник).