Понедељак, 9. Октобар 2017.

Општинска лига Пећинци

Хајдук 1932 – Шумар 2:1 (0:1)

Шимановци: Игралиште Хајдука 1932. Гледалаца: 50. Судија: Горан Лазић (Ашања). Стрелци: 0:1 Благојевић у 26. минуту, 1:1 Игњатовић у 67. минуту, 2:1 Алексић у 85. минуту. Жути картони: Андрић и Игњатовић (Хајдук 1932), Вукић (Шумар). Црвени картон: Алексић (Шумар).

ХАЈДУК 1932: А. Вукашиновић, Михић, Бајловић, Алексић, Андрић, Илић, Келебуда, Војкић (од 25. А. Лемајић), Арачић, Игњатовић, П. Вукашиновић (од 60. Јовановић).

ШУМАР: Н. Врачевић, Плавшић, Јанковић, Д. Вукић, Алексић, И.Врачевић,Север, Г. Врачевић, М. Вукић, Благојевић, Ђокић.

Играч утакмице: Мирослав Игњатовић.

Гости из Огара повели су у 26. минуту: након ухваћене лопте из угла, дошло је до велике гужве пред голом Хајдука 1932. Лопта некако долази до Благојевића, који је шаље у небрањени део гола. Покушаји домаћих фудбалера да пораванају резултат уродили су плодом тек у 67. минуту: Игњатовић изводи слободан ударац са 18 метара удаљености од гола Шумара, голман Никола Врачевић је слабо постављен и лопта завршава иза његових леђа. Несигурност голмана Врачевића „кумовала“ је и другом голу Хајдука 1932 у 85. минуту.