Понедељак, 2. Октобар 2017.

Нова победа Шимановчана

Јуче је у Дечу одиграна уткмица између домаћег ФК „Сремац“ и гостију из Шимановаца ФК „Хајдук 1932“. Иако је домаћин у два наврата био у вођству, није успео да дође до бодова. Са новом победом, Шимановчани су остали при врху табеле.

Стрелци: 1:0 Мијатовић у 17. минуту; 1:1 Андрић у 21. минуту; 2:1 Чупељић у 66. минуту; 2:2 Андрић у 70. минуту; 2:3 2:3 Алексић у 82. минуту. Деч. Игралиште Сремца: гледалаца 50. Судија: Горан Лазић (Ашања). Помоћници: Марко Максић и Мирослав Јаглетић (оба из Сремских Михаљеваца). Делегат: Дејан Ђураћис (Ашања).

СРЕМАЦ: М. Даниловић, Жутић, С. Даниловић, Мијатовић, Панић, Јуришић, Денкић, Дрљача, Илић, Лудајић, Милић. Играли су још: Чупељић, М. Јовановић Ђурђевић.

ХАЈДУК 1932: А. Вукашиновић, Келебуда, Илић, Видовић, Војкић, Лемајић, Михић, П. Вукашиновић, Радивојевић, Андрић и Алексић. Играли су још: Игњатовић и Масникоса.