Уторак, 29. Август 2017.

Добар старт шимановачких ветерана

Јуче су у Шимановцима ветерани ФК „Хајдука 1932“ из Шимановаца, сигурном и ефикасном игром, дошли до бодова на старту сезоне 2017/2018. у 4Б Лиги Фудбалског савеза Београда. Као домаћини, шимановачки фудбалери победили су Посавину из Стублина 7:1 (полувреме 1:0). Стрелци су били: 1:0 Деврња у 30. минуту, 2:0 Кнежевић у 50. минуту, 3:0 Деврња у 60. минуту, 4:0 Кнежевић у 63. минуту, 4:1 Гајић у 65. минуту из пенала, 5:1 Радојчић у 70. минуту, 6:1 Безбрадицица у 80. минуту и 7:1 Игњатовић у 85. минуту. Домаћин је наступио у следећем саставу: Матић, Наић, Деврња, Васић, Катанић, Безбрадица, Радосављевић, Трајковић, Радојчић, Кнежевић и Игњатови. Играли су још: Јаковљевић, Арсеновић, Ђурица, Веселиновић, Крстовић, Рељић, Стојановић и Радивојевић.

Пре јучерашње утакмице, фудбалски клуб Хајдук 1932, у просторијама клуба, обележио је на традиционалан начин славу Успење пресвете богородице – Велику Госпојину. Свечаности су присуствовали и заменик председнице општине Пећинци Зоран Војкић и председник Савета месне заједнице Александар Мандић.