Понедељак, 28. Август 2017.

Нерешено на Сувачи

У оквиру Међуопштинске лиге Срем, јуче је на пећиначкој Сувачи одиграна утакмица између домаћег фудбалског клуба „Доњи Срем 2015“ и ФК „Хајдук“ из Вишњићева. После победе ФК „Доњи Срем 2015“ на старту сезоне у Сремској Митровици, над ФК „Митрос“, љубитељи фудбала у овом делу Срема очекивали су да тим из Пећинаца на свом терену „укњижи сигурне бодове“. Међутим, фудбалери Доњег Срема 2015, јуче су на Сувачи, освојили бод након нерешеног резултата.

Након вођства Пећинчана од 1:0 у првом полувремену, гости врло брзо долазе до изједначења у 55. минуту игре, да би само две минуте касније постигли гол за вођство. Фудбалери домаћег тима, у 62. минути постижу други гол за изједначење и коначан резултат – Доњи Срем 2015 – Хајдук 2:2.

Стрелци: 1:0 М. Илић у 10, 1:1 Јурошевић у 55, 1:2 Јанковић у 57, 2:2 Н. Митровић у 62. Минуту. Пећинци: Спортски центар „Сувача“. Гледалаца: 150. Судија: Стефан Тошић (Стара Пазова). Помоћници: Марко Шљепица (Нови Бановци) и Никола Новаковић (Инђија). Делегат: Мирко Инђић (Стара Пазова). Жути картони: Радивојевић у 18. и Чавић у 87. минуту (Доњи Срем 2015), Бошњаковић у 47. и Вејновић у 86. минуту (Хајдук). Црвени картони: Бабић у 65. минуту (Доњи Срем 2015), Јанковић у 65. минуту (Хајдук).

ДОЊИ СРЕМ 2015: Јелача, Ненадов, Радовановић, Грујић, Панић, Миличевић (од 60. Небригић), Динчић (од 61. Николић), Н.Митровић, Чавић, М. Илић, Радивојевић.

ХАЈДУК: Митровић, Ђорђевић (од 76. Марјановић), Арбић, Петровић, Јанковић, Бошњаковић, Влаисављевић, Вејновић, Јурошевић, Гавриловић (од 65. Гверо), Радовановић.

Играч утакмице: Душан Вејновић.