Општина Пећинци
Четвртак, 17. Август 2017.

На Сувачи славила Слобода, а у Попинцима Граничар

Повратак

Јуче су у Пећинцима и Попинцима одигране утакмице првог кола Купа Фудбалског савеза Србије.

На Сувачи су се састали домаћин ФК Доњи Срем 2015 и сремсколигаш из Доњег Товарника ФК Слобода. Фудбалери Доњег Срема 2015 одолевали су све до 40. минута сремсколигашу из Доњег Товарника, када Љубојевић шаље лопту у доњи леви угао гола Митровића. Предност гостију увећана је у 57. минуту, после сјајног шута младог Наића, а само пар минута касније и голом Мајсторовића за резултат 0:3. Концентрација фудбалера Слободе у финишу утакмице нагло попушта - предност Слободе, голом из једанаестерца, смањује Миличевић, а затим постиже још један гол, за кончан резултат Доњи Срем 2015 – Слобода 2:3.

У Попинцима су се састали ФК Напредак и ФК Граничар из Обрежа, а победник је одлучен већ после првих 45 минута. Гости из Обрежа су голом Лукаћа у 9. минуту повели 0:1. Десетак минута касније предност је дуплирана - стрелац је био Жакула.