Среда, 9. Новембар 2016.

Пећиначке одбојкашице оствариле прву победу у гостима

Меч четвртог кола II Војвођанске лиге за сениорке у Доњем Товарнику, “Младост 07” игра у недељу, 13. новембра, од 15.30 часова.

Играчице Одбојкашког клуба “Младост 07” из Пећинаца протеклог викенда су, у трећем колу II Војвођанске лиге за сениорке, на гостовању у Старим Бановцима надмашиле домаћи ОК “Дунав” и оствариле победу резултатом 3:1 (по сетовима: 25:23, 17:25, 21:25 и 16:25). Иако су домаће играчице добиле први сет, пећиначке одбојкашице су успеле да се опораве и изједначе, а затим и да освоје два наредна сета.

Тренер ОК “Младост 07” Бојан Алексов каже да је домаћин имао добру екипу и одличну подршку публике.

“Утакмица је била тешка, али наше играчице су, након првог изгубљеног сета, смогле снаге да се врате у игру и да остваре прву победу у гостима. У прва три кола имамо две победе и један пораз, а наредно коло играмо на домаћем терену у спортској хали у Доњем Товарнику, против екипе ОК “Омладинац” из Нових Бановаца, а подршка домаће публике биће нам драгоцена” – каже Алексов.