Понедељак, 1. Фебруар 2016.

Одигран Светосавски шаховски турнир

Шаховски клуб „Доњи Срем“ организовао је 29. јануара у Пећинцима Светосавски шаховски турнир, под покровитељством Спортског савеза „Развој спортова“. Победник турнира био је гост из Шапца Мирољуб Мердовић са 6 освојених поена. Друго место је заузео Дејан Качаревић из Прхова са 5,5, док су треће место поделили Лазар Бабић и Слободан Зорић, обојица из Сремских Михаљеваца, са по 5 освојених поена.

Пласман осталих такмичара: Зоран Петковић4,5, Дејан Јовановић, Живко Петровић, Војислав Поповић, Слободан Арсенијевић, Драган Рајаки Славиша Спасић по 4, Зоран Вуков и Сава Костић по 3,5, Мирослав Гудовић, Живко Марковићи Петар Јовановић по 2,5, Ненад Тошић 2, Милош Ђурђевић и Јездимир Сарићпо 1,5 и Радован Васић без поена.