Понедељак, 21. Септембар 2015.

Највећи шаран 1,975 килограма

ФОТО АЛБУМ

Друго такмичење у спортском риболову на рибњаку поред Суботишта одржано је 20 септембра. Орагнизатор је поново било Удружење риболоваца Доњи Товарник, а такмичење је подржала пећиначка локална самоуправа, у циљу популаризације спортског риболова који у општини Пећинци има све више поклоника.

Треће место освојио је Мирослав Максимовић из Доњег Товарника који је упецао 5,71 килограма шарана. Друго место припало је Драгану Стојановићу из Карловчића са 7,195 килограма уловљеног шарана. Прво место освојио је двоструки победник такмичења Александар Ћалић из Карловчића. Он је освојио пехар за укупно највећу тежину изловљене рибе – 9,795 килограма, као и медаљу за највећег упецаног шарана – упецао је шарана тешког 1,975 килограма.

Укупно је тога дана упецано и пуштено на слободу 35 шарана.