Општина Пећинци
Петак, 28. Октобар 2022.

Доњи Срем надиграо госте из Руме

Повратак

У другој утакмици осмине финала Купа подручног фудбалског савеза Срем, на пећиначкој Сувачи снаге су одмерили домаћи фудбалери Доњег Срема 2015 и гости из Руме фудбалери Првог маја.

Практично, пре првог звиждука судије Растка Петровића из Сремске Митровице, могло се претпоставити у ком ће се правцу утакмица развијати. У главној улози, на овој утакмици, био млади Вук Љубојевић, који је за само два минута постигао два гола.

Пећинчани су дошли у вођство у 9. минути: на убачену лопту са стране, пред голом српсколигаша из Руме најбоље се снашао Вук Љубојевић, који главом шаље лопту иза леђа Владисављевића. Само минут касније 2:0, а у центру пажње је опет Вук Љубојевић: Јешић убацује лопту пред гол Првог маја, Девић шаље повратну лопту Љубојевићу, који се други пут уписује у листу стрелаца. Коначан резултат поставио је одличним шутем Кокир.

Коначан резултат: Доњи Срем 2015 – Први мај 3:0 (2:0).

ПЕЋИНЦИ. Игралиште: СЦ „Сувача“. Гледалаца: 50. Судија: Растко Петровић (Сремска Митровица). Помоћници: Драшко Релић (Мартинци) и Саша Дујић (Сремска Митровица). Стрелци: 1:0 В. Љубојевић у 9, 2:0 В. Љубојевић у 10. и 3:0 Кокир у 88. минуту. Жути картон: Ђорђев и Владисављевић (Доњи Срем 2015), Којић, Вукмировић и Угрица (Први мај).

ДОЊИ СРЕМ 2015: Јелача, Ђорђев (од 46. Вукмановић), Перишић, Ђурић (од 60. Кокир), Јешић, Радивојевић, Девић, Максимовић, В. Љубојевић (од 60. Крнета), А. Љубојевић (од 46. Јуришић), Рудан (од 46. Владисављевић).

ПРВИ МАЈ: Владисављевић, Шукунда (од 60. Алексић), Секулић, Богојевић (од 60. Грбовић), Цветковић, Бобар, Шошкић (од 60. Угрица), Којић, Николић, Маринковић, Божовић.