Понедељак, 24. Октобар 2022.

Камени успешан у гостима

После прошлонедељног пораза у Новим Карловцима, Камени из Ашање је, у оквиру Међуопштинске лиге Срем – Исток, имао још једно гостовање, али је овог пута био много успешнији побеђено је Љуково 4:0 и са три нова бода екипа из Ашање је и даље при врху табеле.

Лакше него што се очекивало Камени је дошао до бодова. Већ у 8. минуту, после одличне акције Пилиповића, који је из задње линије одбране прешао у напад и дуплог паса са Салијем, гости су дошли до резултатске предности. Петнаестак минута касније предност је дуплирана: одличан шут Милутиновића са око 30 метара, голман домаћина Тепавац био је немоћан. У 35. минуту Кардиналну грешку голмана Љукова кажњава Вудраговић за 0:3.

У наставку утакмице Камени „смањује гас“, те рутински приводи утакмицу крају. У последњим тренуцима меча „шлаг на торту“ ставио је Радојчић за коначних 0:4. Претходио је његов продор по десној страни, потом и лоб Тепавца.

ЉУКОВО: Игралиште: ФК Љуково. Гледалаца: 150. Судија: Срђан Кавгић (Сремска Митровица). Стрелци: Пилиповић у 8, Милутиновић у 24, Вудраговић у 35. и Радојчић у 90. минуту. Жути картони: Дубајић и Скорупан (Љуково), Страживук, Милеуснић, Радојчић, Добрић и П. Радојчић.

ЉУКОВО: Тепавац, Блануша, Тривић, Стевић, Крбавац (од 82. Рајачић ) Дубајић, Скорупан, Радић (од 46. Вишњић ), Јанковић (од 70. Цветичанин ), Стојанац (од 70. Радановић ), Цветојевић (Арсић од 46).

КАМЕНИ: Ивановић, Страживук, Цвејић, (од 49. П. Јовановић), Милеуснић, Асани, Радојчић, Сали, Добрић (од 23. Васић ), Пилиповић, Вудраговић, Милутиновић.