Понедељак, 17. Октобар 2022.

Камени без бодова у гостима

У оквиру 9. кола Међуопштинске лиге Срем – Исток, фудбалери Каменог гостовали су јуче фудбалерима Полета у Новим Карловцима.

Без неколико стандардних првотимаца, Камени је изашао на мегдан Полету и добар део утакмице био је мање-више равноправан ривал. У 16. минути Радосављевић погађа пречку гола Ивановића. С друге стране, у 33. минути Камени пропушта идеалну прилику да изненади домаћина - Милеуснић бежи одбрани Полета и улази у казнени простор, али без коначног ефекта. Међутим, нешто касније то успева Марку Савићу, нападачу Полета - продор по десној страни, улази у казнени простор Каменог, следи прецизан шут и лопта завршава иза леђа Ивановића и са резултатом 1:0 одлази се на одмор. У наставку утакмице, све дилеме око победника, отклонио је одличним шутем и голом искусни Радосављевић у 66. минуту.

Коначан резултат: Полет – Камени 2:0 (1:0)

НОВИ КАРЛОВЦИ. Игралиште: ФК Полет. Гледалаца: 150. Судија: Благоје Радић (Ириг). Стрелци: 1:0 М. Савић у 37, 2:0 Радосављевић у 66. минути. Жути картони: Лукић, Митровић и С. Савић (Полет), Страживук, Милеуснић и Сали (Камени).

ПОЛЕТ: Пашић, Шаровић (од 46. Јовић), Лукић, Митровић, Радосављевић, С. Савић, Кесић, Ђорђевић, Марковић (од 75. Делибос), Лазић, М. Савић (од 46. Кораћевић).

КАМЕНИ: Ивановић, Страживук, Добриковић, Милеуснић, П. Јовановић, Асани, Ј. Радојчић (од 88. А. Јовановић), Сали (од 84. М. Радојчић), Вудраговић, Швељо, Милутиновић.