Општина Пећинци
Понедељак, 18. Јул 2022.

Доњи Срем 2015 победник тријагонала

Повратак

У оквиру припрема за наредну сезону, током јучерашњег послеподнева, на пећиначкој Сувачи су се окупили фудбалери из Шимановаца, Брестача и Пећинаца, на тријагоналу (3x45 минута). Пријатељске утакмице Хајдука 1932, ОФК Брестача и Доњег Срема 2015 биле су прилика да се одмере снаге на терену на почетку летњих припрема.

Тријагонал је обележио пећиначки зонаш који је победио Хајдук 1932 са 5:0 и ОФК Брестач са 1:0. У трећем мечу, ОФК Брестач – Хајдук 1932 није било голова.

Разлика у квалитету је била више него очигледна. Изабраници Здравка Тривковића, у лаганом ритму, најпре су убедљиво победили Хајдук 1932 са 5:0, а утакмица ће се памтити по прелепом поготку младог Ђурића, који је маказицама послао лопту иза леђа голмана Митровића. Голман ОФК Брестача, Лазар Симић, прославио се“ када је против Хајдука 1932 одбранио казнени ударац.

Доњи Срем 2015 – Хајдук 19325:0

Пећинци. Спортски центар „Сувача“. Гледалаца: 150. Судија: Бранислав Грозданић (Огар). Стрелци: Ђурић 20. и 40, Л. Девић 3. Кокир 10 и Владисављевић 32. минут.

ДОНЈИ СРЕМ 2015: Н. Девић, Ђорђевић, Деспинић, Рудан, Јовановић, Максимовић, Л. Девић, Владисављевић, Ђурић, Мркела, Н. Кокир.

ХАЈДУК 1932: Митровић, Предраговић, Видаков, Миловановић, Војкић, Стојчев, Врачевић, Николић, Савић, Чавић и Лемајић. Играо је још: Петровић.

Доњи Срем 2015 – ОФК Брестач 1:0

Пећинци. Спортски центар „Сувача“. Гледалаца: 200. Судија: Бранислав Грозданић (Огар). Стрелац: Марковић у 15. минуту.

ДОНЈИ СРЕМ 2015: Млинаревић, Радивојевић, Омега, Вукмановић, Јуришић, Максимовић, Ј. Кокир, А. Љубојевић, В. Љубојевић, Ђурић, Марковић. Играо је још: Н. Кокир.

ОФК БРЕСТАЧ: Л. Симић, Ерић, Д. Ковачевић, С. Симић, Цветковић, Сретковић, Обреновић, Марин, М. Ковачевић, Ивановић, Томић. Играли су још: Топић, Николић, Мирилов, Ћулум.

ОФК Брестач - Хајдук 1932 0:0

Пећинци. Спортски центар „Сувача“. Гледалаца: 150. Судија: Бранислав Грозданић (Огар).

ОФК БРЕСТАЧ: Л Симић, Ћулум, Д. Ковачевић, С. Симић, Цветковић, Сретковић, Обреновић, Топић, М. Ковачевић, Ивановић, Томић. Играли су још: Ерић, Марин, Николић, Брковић и Ћулум.

ХАЈДУК 1932; Узелац, Предраговић, Видаков, Миловановић, Војкић, Стојчев, Николић, Врачевић, Савић, Чавић, Лемајић. Играли су још: Драгојевић, Петровић, Галиот и Ковачевић.