Понедељак, 6. Јун 2022.

Победа Слободе за крај сезоне

У оквиру последњег 30. кола Војвођанске лиге – Југ, у суботу, 4. јуна, у Доњем Товарнику су се састали домаћи фудбалери Слободе и гости из Руменке, фудбалери Јединства.

Домаћи фудбалери су славили за крај сезоне, а посебно ће се памтити прво полувреме, када су постигнута два гола. У 6. минуту, одличним шутем Кобиљски је на најбољи начин крунисао брзи напад домаћина. Прилику за поравнање резултата, прупустио је Илић у 25. минуту, а све дилеме око победника отклонио је Павловић у 43. минуту.

Коначан резултат Слобода – Јединство 2:0 (2:0)

ДОЊИ ТОВАРНИК. Игралиште Слободе: гледалаца 150. Стрелци: 1:0 Кобиљски у 6, 2:0 Павловић у 6. минуту. Судија: Немања Ранковић (Јарак). Помоћници: Благоје Радић (Ириг) и Димитрије Матић (Шид). Делегат: Стеван Ђурђевић (Беочин). Жиути картони: Барић (Слобода), Сендерак (Јединство).

СЛОБОДА: Кромпић, Барић (Туран), Кубуровић, Лазаревић, Калајџић, Ђуричић, Глишић, Димић, Павловић (Видић), Кобиљски (Степановић), Матић (Ђорић).

ЈЕДИНСТВО: Видаковић, Малиновић, Рац, Зирић (Поштић), Радека, Самарџић, Илић, Петровић, Јовишић, Сендерак, Јелић.