Понедељак, 6. Јун 2022.

Велика победа Срема

И Фудбалски клуб Срем из Сремских Михаљеваца ставио је јуче тачку на такмичарску 2021/2022. годину. У последњем колу Међуопштинске лиге Срем – Исток, као домаћин, победио је Рудар из Врдника 8:1 (3:1), те је на најбољи начин потврдио своју доминацију.

У 10. минути, преко Босанчића, Срем је дошао у вођство, које је преко расположеног за игру Комазеца, како је утакмица одмицала, увећавао. Домаћин је доминирао у свим елементима игре, а гости су само успели да преко Гаврића, голом из казненог ударца (30. минут), ублаже пораз.

На крају утакмице, Драган Крмар члан Управног одбора ПФС Срем, уручио је шампионски пехар капитену Срема, Стефану Бајловићу.

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ. Игралиште Срема; гледалаца 150. Судија: Александар Лепак. Стрелци: 1:0 Босанчић у 10, 2:0 Комазец у 19, 2:1 Гаврић у 30. из казненог ударца, 3:1 Комазец у 40, 4:1 Комазец у 53, 5:1 Комазец у 53, 6:1 Комазец у 72, 7:1 Комазец у 77 и 8:1 Комазец у 80. минуту.

СРЕМ: Штампар (од 46. Бантић), Пилиповић, Маричић (од 46. Ђуран), Куртеш (од 46. Цветиновић), Паунковић, Комазец, Босанчић (од 46. Бурсаћ), Новић, Бежановић, Бајловић, Мандић (од 46. Ранковић).

РУДАР: М. Гвока, Драгојевић, Илкић, (од 75. Н. Гвока), Вулетић, Лужајић (од 81. Маринковић), Јовановић, Вишњовски (од 63. Рутић), Гаврић, Гербец, Богданов, Пардовицки.