Општина Пећинци
Среда, 11. Мај 2022.

Бодови за опстанак у лиги

Повратак

У оквиру 22. кола Међуопштинске лиге Срем – Исток, у Шимановцима су се састали домаћи фудбалери Хајдука 1932 и гости из Врдника фудбалери Рудара. Након 22. минта, домаћин је дошао у вођство после великог кикса одбране Рудара: Милутиновић је поклон лопту рутински пласирао у мрежу поред немоћног голмана Гвоке.

Доминација Хајдука 1932 настављена је у другом полувремену. Посебно је био ефектан погодак Николића у 58. минуту за 4:0: одличан лоб ударац са око 22 метра. Поред два гола, Николић је у 70. минути пропустио стопроцентну прилику да се још једном упише у листу стрелаца, када је избио сам испред Гвоке. С друге стране, у 70. минуту Вишњовски је имао прилику да смањи вођство домаћина, али, његов шут није био довољно прецизан.

Коначан резултат: Хајдук 1932 – Рудар 5:0 (1:0)

ШИМАНОВЦИ. Игралиште Хајдука 1932. Гледалаца: 150. Судија: Владимир Блажон (Рума). Помоћници: Стефан Мушицки (Рума) и Иван Јовановић (Љубовија). Делегат: Јовица Скорупан (Рума). Стрелци: 1:0 Милутиновић у 22, 2:0 Чавић у 52, 3:0 Бераковић у 54, 4:0 Николић у 58, 5:0 Николић у 82 минуту. Жути картони: Лучић (Хајдук 1932), Ракић и Драгојевић (Рудар).

ХАЈДУК 1932: Узелац, Томић (од 61. Миловановић), Бераковић, Васиљевић, Петровић, Савић (од 46. Врачевић), Милутиновић (од 46. Чавић), Видаков, Предраговић, Николић, Лучић (од 56. Лалић).

РУДАР: М. Гвока, Нинковић, Ракић (од 46. Тривунчић), Вулетић, Видовић, Лужајић, Вишњовски (од 80. Н. Гвока), Драгојевић, Гербец, Богданов, Рутић (од 71. Јовановић).