Понедељак, 25. Април 2022.

Бодови за Слободу на домаћем терену

У оквиру 24. кола Војвођанске лиге – Југ, фудбалери Слободе дочекали су госте из Пећинаца фудбалере Доњег Срема 2015.

Занимљива утакмица два зонаша из пећиначке општине, где је после десетак минута игре Слобода головима Павловића и Ђорђевића (два) повела 3:0, те се чинило да је Доњи Срем 2015 пред убедљивим поразом. Ипак, част гостију одбранио је прелепим поготком Милановић неколико минута пре краја првог полувремена. Голгетер Пећинчана, Никола Кокир у наставку утакмице постиже гол и општински дерби постаје далеко узбудљивији. Ипак, све дилеме отклања голом Матовић, те је резултат 4:2 био и коначан.

Коначан резултат: Слобода – Доњи Срем 2015 4:2 (3:1)

ДОЊИ ТОВАРНИК. Игралиште: ФК Слобода. Гледалаца: 150. Судија: Жељко Штумпф (Нови Сад). Помоћници: Бојан Граовац (Рума) и Димитрије Матић (Шид). Стрелци: 1:0 Павловић, у 6. 2:0 Ђорђевић у 7, 3:0 Ђорђевић у 9, 3:1 Милановић у 41., 3:2 Кокир у 48. и 4:2 Матовић у 56/ минуту

СЛОБОДА: Кромпић, Глишић, Калајџић (Туран), Лазаревић, Ђуричић, Кобиљски од 52. Матовић), Барић (од 52. Видић), Павловић, Ђорђевић (од 72. Степановић), Кубуровић ( од 56. Ђорић), Димић.

ДОЊИ СРЕМ 2015: Ристић, Јешић, Радивојевић, В. Љубојевић, Перишић, Марковић (од 46. Адамовић), Кокир, Секулић, Радосављевић, Милановић, Зејић.