Понедељак, 4. Април 2022.

Нова три бода за Шумар

У оквиру 17. кола Међуопштинске лиге Срем – Исток, фудбалери Шумара дочекали су у суботу у Огару фудбалере Хајдука 1932 из Шимановаца. С обзиром да су бодови били преко потребни актерима утакмице - домаћину да би остао у трци за места која воде у вишу Сремску лигу (директно или кроз бараж), а гостима у борби за опстанак – утакмица је била доста борбена.

Током 90 минута игре, виђена су два гола: оба у мрежи Шимановчана. Шумар је повео поготком Митровића у 56. минути из казненог ударца, а све дилеме око победника отклоњене су голом Обрадовића у 85. минути.

Коначан резултат Шумар – Хајдук 1932 2:0 (0:0)

ОГАР. Игралиште: Шумара. Гледалаца: 50. Судија: Бојан Павловић (Шабац). Стрелци: 1:0 Митровић у 56, 2:0 Обрадовић у 85. минуту. Жути картони: Лазић, Обрадовић, Г. Врачевић и Драгановић (Шумар), Узелац, Петровић, И. Врачевић, Видаковић и Предраговић. Црвени картон: други жути картон Петровић (Хајдук 1932).

ШУМАР: Младеновић, Миличевић, Максић, Драганић, Лазић, Митровић, Обрадовић, Г. Врачевић, Драгановић, Младеновић, Рагастовац. Играли су још: Јовановић, Караклајић, Марјановић и Лончар.

ХАЈДУК 1932: Узелац, Томић, Бераковић, Васиљевић, Петровић, Савић, И. Врачевић, Милутиновић, Видаков, Лазић, Предраговић. Играли су још: Николић, Лалић, Чавић, Миловановић и Лемајић.