Понедељак, 14. Фебруар 2022.

Шумар нерешено против Сремца у Кући фудбала

ФК Шумар, члан Међуопштинске лиге Срем – Исток, гостовао је у суботу, у Старој Пазови, ФК Сремцу сремсколигашу из Војке. Већ у 6. минуту домаћин је озбиљније припретио, када је виђен неуспео лоб Павковића. Нешто касније и Обрадовић је покушао да угрози гол војачког сремсколигаша, али без успеха. У 15. минути гол - Коларов је прецизним шутем из слободног ударца послао лопту иза леђа Младеновића.

До поравнања резултата долази у 33. минути - Лончар се најбоље сналази пред голом Сремца. Леп шут Павковића у 38. минути не доноси промену резултата. Најлепши детаљ утакмице у 53. минути - шоу програм Чортановачког завршава се голом, те су Војчани поново у предности. Међутим, предност је трајала само до 65. минуте, када се Лончар, голгетер Огарчана, поново уписао у стрелце, после одличног проигравања Горана Миличевића.

Коначан резултат: Шумар – Сремац 2:2 (1:1)

СТАРА ПАЗОВА. Игралиште: Спортски центар ФС Србије. Судија: Ћирковић (Стари Бановци). Стрелци: 0:1 Коларов у 15, 1:1 Лончар у 33, 1:2 Чортановачки у 53. и Лончар у 65. минуту.

ШУМАР: Младеновић, Врачевић, Млађеновић, Рагастовац, Максић, Обрадовић, Г. Миличевић, Јевђић, Лончар, Лазић и Караклајић. Играли су још: З. Миличевић, Игњатовић, Стјепановић, Мирилов и Радојчић.

СРЕМАЦ: Стругаловић, Ераковић, Врачев, Цвијановић, Инђић, А. Ранков, Грујин, Стојанов, Коларов, Павковић и Јовановић. Играли су још: Чортановачки, Б. Ранков, Кујунџић, Симетић, Ђокић, Остојић, Чавић, Рагастовац, Антунов, Чепрња, В. Ранков и Рајић.