Општина Пећинци
Понедељак, 7. Фебруар 2022.

Победа Сремца у Инђији

Повратак

Фудбалери Сремца из Деча гостовали су јуче Љукову у пријатељској утакмици, где су током 90 минута игре приказали добру игру, најављујући тиме бољи резултат на табели у односу на јесењи део првенства.

После лепе асистенције Булата, Катић је у 7. минути матирао Саџака. Уједно, то је било све вредно пажње у игри Љукова. Неколико минута пре краја првог полувремена виђен је прави шоу Марчета, који се завршио голом. Наставак игре доноси доминацију сремсколигаша из Деча. Најпре је Петар Мајсторовић у 55. минути искористио кикс противничке одбране и довео Сремац у вођство, да би у 85. минути прелепим голом Крстовић повисо предност за коначних 1:3.

Коначан резултат Љуково – Сремац 1:3 (1:1)

ИНЂИЈА. Игралиште: Спортски центар „Леје“. Судија: Горан Марић (Инђија), Стрелци: 1:0 Катић у 7, 1:1 Мачета у 40., 1:2 П. Мајсторовић у 55 и 1:3 Крстовић у 85. минуту.

ЉУКОВО: Никић, Стевић, Ђурашиновић, Аладини, Новаковић, Радић, Лазаревић, Катић, Беловић, Булат, Радојевић. Играли су још: Опавски, Узелац, Јовановић, Рајачић и Латковић.

СРЕМАЦ: Саџак, Мијатовић, Недељковић, Милић, Симић, Јуришић, Стојковић, Стојчевић, Марчета, Глигоријевић, Кресојевић. Играли су још: Матић, Крстовић, Закић, Живановић. П. Мајсторовић, Јанковић и М. Мајсторовић.