Субота, 29. Јануар 2022.

Срем одиграо нерешено у првој контролној утакмици

Љубитељи фудбала имали су данас прилику да у пријатељској утакмици виде на делу екипе које у наставак првенства у својим лигама улазе с највећим амбицијама. У првом полувремену Железничар, вицешампион Сремске лиге, имао је већи посед лопте, али његова иницијатива није материјализована.

После десетак минута наставка игре изненађење: после сјајног шута Мандића (доскорашњег првотимца Железничара) гости из Сремских Михаљеваца долазе у вођство.

Међутим, резултатска предност лидера Међуопштинске лиге Срем – група Исток, трајала је до 60. минута, када се Михајловић одлично снашао пред голом Штампара за коначан резултат 1:1.

С обзиром да су тек у почетној фази припрема, тренери Железничара и Срема, Дејан Катарић и Живко Будимировић, могу бити презадовољни приказаном игром својих изабраника.

ИНЂИЈА. Спортски центар „Леје“. Гледалаца 100. Судија. Роберт Ипач (Марадик). Стрелци: 0:1 Мандић у 54, 1:1 Михајловић у 60. минуту.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Благојевић, Суџум, Пећенац, Нинић, Димитријевић, Бранковић, Трбовић, Мркела, Караћ, Јовичић иВучковић. Играли су: Соколовић, Јерковић, Каурин, Ћојановић, Дубајић, Михајловић и Петковић.

СРЕМ: Штампар, Маричић, Пилиповић, Бурсаћ, Куртеш, Паунковић, Мандић, Турчиновић, Бајловић, Ђуран и Бежановић. Играли су још: Бандић, Цветовић, Босанчић и Бурсаћ.