Понедељак, 13. Децембар 2021.

Убедљива победа Срем баскета

У оквиру Регионалне пионирске лиге – У 15, пећиначки кошаркаши су јуче надиграли вршњаке Јадрана из Голубинаца. Већ после прве четвртине, коју су млади кошаркапши Срем Баскета убедљиво добили, могло се претпоставити којој ће екипи припасти бодови. Доминација изабраника Живка Мисираче и у наставку утакмице је потврђена, те је друго полувреме одиграно у лаганом ритму, а Срем баскет је остварио убедљиву победу резултатом 55:22 (20:4, 16:6, 8:4, 11:8).

ДОЊИ ТОВАРНИК, Спорска хала: гледалаца 30. Судије: М. Узелац (Стара Пазова) и И. Петковић (Пећинци).

СРЕМ БАСКЕТ: Плавшић, Обрадовић 6, Драгишић 4, Јеремић 3, Топаловић 15 (1 тројка), Продановић, Карић 11, Радојчић 13, Лукић 3 и Јовичић.

ЈАДРАН: Драгичевић, Радичевић 5 (1), Радић 2, Тришић, Гератовић 4, Шљивар 2, Гвојић 1, Милошевић, Кнежевић 8, Рустом, Остојић и Војновић.