Понедељак, 1. Новембар 2021.

Победа Огарчана у Крушедолу

У оквиру 11. кола Међуопштинске лиге Срем – Исток, фудбалери Шумара гостовали су јуче фудбалерима Крушедола и остварили значајну победу.

Иако је током већег дела првог полувремена Крушедол имао иницијативу, гости из Огара су били конкретнији: Томић у 3. минуту не успева да протури лопту поред Иванишевића, а двадесетак минута касније Петронијевић погађа пречку гола домаћина.

И како то обично бива, казна за неискорићене прилике стиже у 41. минути: Марчетић из аута, руком убацује лопту у казнени простор Шумара, где Ненад Цураковић главом спушта лопту испред себе и добро одмереним ударцем шаље је у гол. У 47. минуту капиталних 2:0: Куља је оборен пред голом Младеновића, а Чекичевич без размишљања показује на белу тачку: Клајић је био сигуран извођач најстрожије казне.

Предност Крушедола у 50. минуту смањује Миличевић, после брзе контре. У 66. мунуту поравнање резултата: после шута Петронијевића, Куља неспретно реагује у шаље лопту главом у своју мрежу, док у 75. минуту искусни Митровић, најбољи стрелац МОЛ – Исток, по ко зна који пут доказује своје реализаторске способности, те постиже гол за коначан резултат Крушедол – Шумар 2:3 (1:0)

Крушедол. Игралиште: ФК Крушедол. Гледалаца: 100. Судија: Никола Чекичевић (Моровић). Стрелци: 1:0 Ненад Цураковић у 41, 2:0 Клаић у 47, 2:1 Миличевич у 50, 2:2 Куља у 66. (аутогол) и 2:3 Митровић у 75. Минуту. Жути картони: Крунић, Карас и Јелковић (Крушедол), Обрадовић, Петронијевић и Ивановић (Шумар).

КРУШЕДОЛ: Иванишевић, Марчетић, Хорњик, Карас, Клајић, Н. Цурковић (Радуловић), М. Цурковић (Мићин), Јелковић (Станлић), Јованович, Куља, Крунић (Марковић).

ШУМАР: Младеновић, Миличевићч, Драганић, Томићч, Митровић, Обрадовић (Стјепановић), Петронијевић (Лазић), Врачевић (Поповић), Ивановић, Драгановић, Рагастовац.