Уторак, 7. Септембар 2021.

Нови пораз Шимановчана

Ветерани Фудбалског клуба „Хајдук“ из Шимановаца претрпели су још један пораз у оквиру Прве лиге. Јуче су, као домаћини, поражени од екипе Свети Стефан (Београд) 3:5 (1:1). Голом Савића у 12. минуту домаћин је повео, али су гости преко Благојевића, после само пар минута игре, изједначили на 1:1. Уследио је период игре у којем су најстарији фудбалери Хајдука доминирали и створили 4-5 изгледних прилика. Нажалост, све су остале неискоришћене.

У другом полувремену, гости су имали више од игре и после резултатске клацкалице заслужено дошли до победе и нових бодова.

Следећег понедељка, Хајдук гостује екипи Таурунум из Земуна.

Резултати 2. кола: Дунав (Велико Село) – Рекреативо (Београд) 0:0, БУСК (Београд) – Таурунум (Београд) 0:1, Хајдук (Шимановци) – Свети Стефан (Београд) 3:5, Раднички (Обреновац) – ПКБ (Падинска Скела) 4:3, Полицајац (Београд) – Младеновац 2:3, Косово и Метохија (Београд) – Београд 3:5 и Бродарац (Београд) – БАСК (Београд) 9:3.

Табела: 1. Бродарац (17:8) 6, 2. Свети Стефан (10:6) 6, 3. Београд (8:5) 6, 4. Раднички (7:6) 4, 5. Младеновац (6:5) 4, 6. Таурунум (1:0) 4, 7. ПКБ (5:4) 3, 8. Рекреативо (0:0) 2, 9. Дунав (5:8) 1, 10. Полицајац (4:6) 0, 11. Косово и Метохија (3:5) 0, 12. БУСК (3:6) 0, 13. Хајдук (3:7) 0 и 14. БАСК (3:9) 0 бодова.