Понедељак, 16. Август 2021.

Пећинчани победом почели сезону у вишем рангу

На утакмици Војвођанске лиге – Југ, коју је јуче у Футогу одиграо Доњи Срем 2015 против домаћег Индекса, навијачи се нису ни сместили на своја места, а већ је дошло до промене резултата, односно вођства Индекса: Нађ је успео да савлада Ристића. Резултатска предност зонаша из Новог Сада није деморалисала Доњи Срем 2015, који преузима иницијативу и расположени за игру Кокир поравнава резултат. Најлепши тренутак на утакмици виђен је у 30. минуту: сјајним лоб ударцем Бојић шаље лопту иза леђа Субашића.

У наставку утакмице било је видљиво да су гости из Пећинаца физички спремнији. Судија Бошковић у 73. минути досуђује пенал за Доњи Срем 2015. После шута Кокира са беле тачке Субашић успева да кратко одбије лопту, коју поново прихвата Кокир и шаље је у мрежу за коначних 1:3.

ФУТОГ. Стадион: ФК Софекс. Судија: Немања Бошковић (Сремска Митровица). Помоћници: Марко Гаћиновић (Нови Сад) и Драшко Релић (Сремска Митровица). Делегат: Миленко Голубовић (Нови Сад). Стрелци: 1:0 Нађ у 2, 1:1 Кокир у 16, 1:2 Бојић у 30, 1:3 Кокир у 73. минуту. Жути картони: Бараћ и Стојановић (Индекс), Јуришић, Бојић, Зејић и Љубојевић (Доњи Срем 2015).

ИНДЕКС: Субашић, Гаћеша (од 55. Бањац), Бараћ, Вуковић (од 60. Стојановић), Поштић (од 77. Јованов), Клаић, Нађ, Самарџић, Миловановић (од 46. Звекан), Панић, Ћук.

ДОЊИ СРЕМ 2015: Ристић, Јешић (од 64. Радивојевић), Манце, Јуришић, Николић (од 75. Пејчиновић), Секулић (од 75. Љубојевић), Кокир, Конестабо (од 51. Зорић), Бојић, Трифуновић (од 64. Перишић), Зејић.