Понедељак, 19. Јул 2021.

Ни киша у Прхову није зауставила голгетере

По традицији, пријатељска фудбалска утакмица увеличала је јуче месну славу у Прхову. Ривали су били чланови Општинске лиге Пећинци, Младост 1935 и Купиново, који су упркос повременој киши приредили публици занимљиву спортску приредбу са чак 10 голова.

Прво полувреме је протекло у прилично равноправној игри, у којем је виђен само један гол. Међутим, уводни минути наставка утакмице протичу у тоталној доминацији Купинова и већ у 64. минуту било је 0:5. Гости, потом, нагло попуштају и дозвољавају екипи Младости да се размахне и да умањи предност Купинова. Ипак, победили су фудбалери Купинова, коначним резултатом 4:6.

Пред око 50 гледалаца утакмицу је судио Драган Савић из Прхова.

МЛАДОСТ 1935: М. Даниловић, Стојшић, Продановић, С. Даниловић, Стошић, Петковић, Крњулац, Матић, Лешић, Н. Васић, Арсеновић. Играли су још: Петровић, М. Васић, Томашевић, Вујаклија, Рајић, Миловановић, Себастијан, Адам.

КУПИНОВО: Ђуричић, Милутиновић, Јефтић, Стајчић, Д. Вукић, Н. Вукић, Балог, Остојић, Н. Бошковић, Радошевић, Зујић. Играли су још: Радовановић, Лазић, Ј. Бошковић, Марјановић, Арсенијевић, Будимчић и Гавриловић.