Уторак, 8. Јун 2021.

Хајдук 1932 у вишем рангу

Након одигране одложене утакмице из 11. кола Општинске лиге Пећинци, Ловац (Карловчић) – Хајдук 1932 (Шимановци) 1:2 (0:2), отклоњене су све дилеме: Хајдук 1932 је и званично првак и у сезони 2021/2022. биће нови члан Међуопштинске лиге Срем – Исток. Да би претекао Шимановчане на табели и био шампион, Ловцу је била потребна победа од шест голова разлике. Међутим, већ после неколико минута игре, голом Скопљака, Хајдук 1932 је дошао у вођство, које је после двадесетак минута и поготка Илића дуплирао. У том тренутку, пактично, све је било решено. Домаћин је успео да ублажи пораз голом Милана Бошковића из казненог ударца у 85. минуту.

Ловац -Хајдук 1932

1:2 (0:2)

КАРЛОВЧИЋ. Игралиште: ФК Ловац. Судија: Милан Ћирак (Деч). Стрелац: Скопљак у 3. и М. Илић у 21. минуту (Хајдук 1932), М. Бошковић из казненог ударца у 85. минуту (Ловац).

ЛОВАЦ: Мирковић, Клинчаревић, Радодсављевић, М. Гарашанин, Ђ. Деврња (од 57. Митровић), Вукашиновић, Гмизић, Бошковић, Д. Гарашанин (од 71. Л. Деврња) , Борковац, Јевђенић.

ХАЈДУК 1932: Милојевић, Миловановић, Илић (од 75. Михић), Војкић, Арсеновић, Лемајић (од 51. Масникоса), Врачевић, Белић, Драгојевић (од 61. Динчић), Скопљак, Масал.