Извештаји са фудбалских утакмица и шаховских мечева пећиначких клубова

ФУДБАЛ

Војвођанска лига – Југ

Борац – Слобода 2:0 (1:0)

ШАЈКАШ. Игралиште: ФК Борац. Судија: Милан Чекичевић (Моровић). Стрелци: Гргић у 33. из пенала и Бановић у 74. минуту.

БОРАЦ: Студен. М. Гавриловић, Кованушић, Топић, Бановић (Н. Ђурић), Милетић, С. Гавриловић, Гргић (М. Ђурић), Миловац (Митровић), Зечевић, Ђокић (Станковић).

СЛОБОДА: Опарница, Стевић, Ђорић (А. Симић), Пармаковић (Радошевић), Лазаревич, М. Симић (Ђорђевић), Салкунић, Димитрић, Вукотић, Кубуровић, Јошић (Богдан).

Сремска лига

Доњи Срем 2015 – ГФК Словен 1:1 (0:0)

ПЕЋИНЦИ. Игралиште: СЦ „Сувача“. Стрелци: Манце у 47. минуту (Доњи Срем 2015), Маслић у 69. минуту (ГФК Словен). Судија: Немања Ранковић (Јарак). Жути картони: Вукмановић, Јуришић, Конестабо, Чучковић, Пејчиновић, Митровић (Доњи Срем 2015), Самарџић, Пузић, Маслић (ГФК Словен). Црвени картон: други жути: Самарџић (ГФЛ Словен).

ДОЊИ СРЕМ 2015: Јелача, Мркела (А. Љубојевић), Перишић (Митровић), Вукмановић, Јуришић, Вељовић (Манце), Трифуновић, Радивојевић, Конестабо (Кривокућа), Чучковић (Штетић), Пејчиновић.

ГФК СЛОВЕН: Веселиновић, Калајџић, Самарџић, Јовановић, Топић, Пузић, Адамовић, Маслић (Кондић), Стојиљковић, Батало, Кордолуп (Добић).

Напредак – ПСК Путинци 9:0 (8:0)

(утакмица прекинута у 53. минуту)

ПОПИНЦИ. Игралиште: ФК Напредак. Судија: Стефан Мушицки (Рума). Стрелци: Тодоровић у 11, 23, 43. и 50, Сремац у 31, 37. и 38. Савковић у 28. и 32. минуту.

НАПРЕДАК: Николић (од 46. Стојановић), Пољак, Миросављевић, Савковић, Сремац (од 46. Ћалић), Тодоровић, Мркајић, Ђурић, Ружичић, Вукин, Јовановић (од 46. Радуловић).

ПСК ПУТИНЦИ: Боројевић, Ћук, Ранђеловић, Галијаш, Цветковић, Мудрић, Грубић, Дерета и Кнежевић.

Гости су допутовали са девет фудбалера. Утакмица је прекинута у 53. минуту, јер нису имали минималан број играча на терену, пошто су двојица напустила игру због повреде.

ШАХ

Војвођанска лига – Срем

Бановци Дунав – Шимановци 6:0

Резултати по таблама: Душан Секулић – Александар Стаматовић 1:0, Радивоје Венцл – Слободан Стошић 1:0, Марија Станковић – Слободан Стошић 1:0, Слободан Јовановић -Дејан Јовановић 1:0, Алекса Алимпић – Спасо Ристивојевић 1:0 и Ана Шакотић – Небојша Зајелац 1:0.

Слога (Инђија) – Деч 0,5:5,5

Резултати по таблама: Горан Синадиновић – Владимир Класан реми, Бела Ипач – Урош Петаков 0:1, Недељко Главаш – Лазар Ладусиновић 0:1, Димитрије Марчета - Дејан Живановић 0:1, Миле Пиља – Сава Живковић 0:1 и Милорад Перовић – Бранислав Паркајић 0:1.

Зонска лига – Срем

Рудар (Врдник) – Пећинци 5,5:0,5

Резултати по таблама: Карло Јакупек – Милош Ђорђевић 1:0, Миле Павић – Божидар Јовановић реми, Зоран Аврамовић – Војислав Поповић 1:0, Воја Гусић – Зоран Вукјов 1:0, Петар Богнар – Јован Јовановић 1:0 и Нова Јефтенић – Живко Петровић 1:0.