Општина Пећинци
Уторак, 11. Мај 2021.

Шимановчани испустили победу

Повратак

Јуче је одиграна утакмица 21. кола Друге лиге ветерана у Шимановцима између домаћег Хајдука и Јединства из Сурчина. Већ после неколико минута игре, голом Честића, Хајдук је дошао у вођство. Истри играч се уписао у листу стрелаца и у 14. и 28 минуту, те се чинило да је Хајдук пред још једном победом. Нажалост долази до наглог пада у игри, те у гости из Сурчина успели да до краја полувремена смање предност на 3:2, а у наставку утакмице и да изједначе, тако да је резултат од 3:3 био и коначан. Већ за два дана, у 22. колу, Хајдук гостује Борцу из Остружнице.

Резултати 21. кола: Бело поље (Обреновац) - Рекреативо (Београд) 2:1, Хајдук (Шимановци) - Јединство (Сурчин) 3:3, Бубамара 2010 (Лештане) - ГСП Полет (Београд) 4:2, Болеч - Борац (Остружница) 3:2, ТЕНТ 1994 (Обреновац) - Аданекс (Београд) 2:0, Дуга (Београд) - Шећеранац (Београд) 4:2. Данас играју Ковилово - Будућност (Добановци).

Табела: 1. Хајдук 44, 2. Рекреативо 37, 3. Болеч 37, 4. Дуга 36, 5. Ковилово 31, 6. Бубамара 2010 30, 7. Аданекс 30, 8. Јединство 29, 9. ГСП Полет 27, 10. Шећеранац 24, 11. Будућност 23, 12. Борац 22, 13. ТЕНТ 1994 21 и 14. Бело поље 21 бод.