Понедељак, 15. Март 2021.

Извештаји са фудбалских утакмица пећиначких клубова

Војвођанска лига – Југ

СЛОБОДА (ДОЊИ ТОВАРНИК) –СРЕМАЦ ВОЈКА (ВОЈКА) 4:0 (1:0)

По јаком пљуску, одигран је „сремски дерби“, дугогодишњих ривала и спортских пријатеља. Виђена су четири гола и више неискоришћених прилика. Серију погодака започео је домаћин у 12. минуту: на центаршут Драгојевића са десне стране, највиши пред голом Сремца био је Јошић и то је било 1:0. С минималном предношћу домаћин је отишао на одмор.

Расположени домаћи играчи настављају са доминацијом на терену. Већ у 50. минуту после велике гужве у казненом простору екипе из Војке, најбоље се снашао Драгојевић: трзај главе у правом тренутку за 2:0. Десетак минута касније већ је било 3:0. Сјајно проигравање Вукотића, Драгојевић голом материјализује, пошто је изашао као победник у позицији један на један са противничким голманом. Коначно, у 75, минуту, Лазаревић резантним ударцем главе, шаље лопту у гол за коначних 4:0.

ДОЊИ ТОВАРНИК. Игралиште: Слободе. Стрелци: 1:0 Јошић у 12, 2:0 Драгојевић у 50, 3:0 Драгојевић у 62. и 4:0 Лазаревић у 75. минут. Судија: Никола Чекичевић (Сремска Митровица). Жути картони: Ђуричић, Вукотић, Шивољицки и Мићић (Слобода), Кубуровић (Сремац). Црвени картон: Антунов (Сремац).

СЛОБОДА: Шивољицки, А. Симић, Ђорић, Мандић, Лазаревић, М. Симић (од 80. Радошевић), Димитрић (од 70. Богдан), Драгојевић , Мићић (од Ђуричић), Вукотић и Јошић (од 70. Ђорђевић).

СРЕМАЦ ВОЈКА: Травица , Кубуровић , Турчиновић, Радивојевић , Шашић (од 75. Павковић), Видовић, Грујић, Кнежевић, Боснић (од 80. Ранковић), Антунов и Спаловић (Од 85. Трајковић).

Сремска лига

БСК (БЕШЕНОВО) – ДОЊИ СРЕМ 2015 (ПЕЋИНЦИ) 0:1 (0:1)

БЕШЕНОВО. Игралиште БСК. Стрелац: 0:1 Конестабо у 17. минуту. Жуту картони: Радовановић, Стојановић и Наглић (БСК), Мисни и Радивојевић).

БСК: Шакан, Т. Племић, Мрвичин (од 46. Цвијетић), Радосановић, Стојановић (од 46. Зељковић, од 55. Ранков), Д. Племић, Скорупан (од 86. Јакшић), Лукић, Ћирић.Томић, Наглић.

ДОЊИ СРЕМ 2015: Јелача, Мандић, Јуришић, Николић (од 65. Митровић), Мркела (од 609. Трифуновић), Перишић (од 77. Штетић), Радивојевић, Мисини. Чучковић (од 46. А. Љубојевић), Конестабо, Пејчиновић.

НАПРЕДАК (ПОПИНЦИ) – ЖЕЛЕЗНИЧАР (ИНЂИЈА) 0:1 (0:0)

ПОПИНЦИ. Игралиште Напретка. Судија: Филип Тодић (Врдник). Стрелац: 0:1 Милош Мандић у 8. минуту. Жути картони: Василић и Кочијашевић (Напредак), Мандић, Димитријевић, Вујасиновић и Стојановић (Железничар). Црвени картон: Мркајић други ђжути картин 21. и 22. минут (Напредак).

НАПРЕДАК: Д. Николић, Јовановић (од 75. Марјановић), Кочијашевић, Ћалић, Пољак, Миросављевић, Радуловић, Мркајић, Тодоровић, Василић, Ружичић,

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Благојевић, Ракар, Плећаш, Бранковић, Митровић, Мандић, Зорић (од 46. Ћојановић), Вујасиновић (од 43. Ковачевић), Мрђа, Соколовић (од 46. Лекић), Димитријевић.

Међуопштинска лига Срем – Исток

ДУНАВ (НОВИ СЛАНКАМЕН) – СРЕМАЦ (ДЕЧ) 0:5 (0:2)

Већ уводни минути су показали у ком ће се правцу утакмица развијати. У 15. минуту Милић се изборио за лопту, проследио је уз леву аут линију Предрагу Тадићу: следи одлично упошљавање Стојчевића и то је 0:1. Предност је Сремац увећао у 43. минуту: Кресојевић је из угла центрирао, Недељковић после скока погађа пречку, али се лопта потом одбија у мрежу.

Доминација Сремца настављена је и у другом полувремену. После неспретне интервенције Котарца, Предраг Тадић је у 75. минуту повећао предност гостију из Деча. У 85. минуту на делу су била браћа Петровић: Владимир Петровић је са средине терена упослио брата Божидара, који прелепим лоб ударцем шаље лопту иза леђа Котарца. Коначно, у 87. минуту 0:5: Лилић сјајно упошљава Петра Мајсторовића, који се ослобађа двојице играча Дунава и постиже још један гол Сремца.

НОВИ СЛАНКАМЕН. Игралиште: ФК Дунав. Судија: Радован Вејић (Буђановци); помоћници: Бјелан Никола (Хртковци) и Борисав Јовановић (Рума). Делегат: Драган Докмановић (Инђија)Стрелци: 0:1 Стојчевић у 15, 0:2 Недељковић у 39, 0:3 П. Тадић у 75, 0:4 Б. Петровић у 85. и 0:5 П. Мајсторовић у 87. минуту. Жути картони: Милишевић и Дудић (Дунав), В, Петровић, М. Петровић и Недељковић (Сремац).

ДУНАВ: Котарац, Цинцурак, Кованић, Вученовић, Дудић, Сурдуцки, Арсић (од 62. Сријемац), Јокић (од 62. Јовановић), Бугарин (од 26. Прелић), Милешевић (од 60. Суковић и Попадић (од 62. Онцовић).

СРЕМАЦ: Шљукић, М. Марчета, Стојковић, М. Мајсторовић (од 72. В. Петровић), П. Мајсторовић, П. Тадић (од 80. Б. Петровић), Кресојевић (од 46. М. Петровић), Недељковић, С. Тадић, Стојчевић (од 72. Лилић) и Милић (од 46. Лапчић).

СРЕМ (СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ) – ПОЛЕТ (НОВИ КАРЛОВЦИ) 3:1 (0:1)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ. Игралиште Срема, Судија: Стефан Белић (Ириг). Стрелци: 0:1 Маринковић у 35, 1:1 Андрић у 58, 2.1 Стојановић у 66. и 3:1 Бајловић у 90. минуту.

СРЕМ: Цветковић, Миловановић (од 38. Ранковић), Маричић, Андрић (од 78. Морача), Матрић, Рауковић, Босанчић (од 78. Јовановић), Весић (од 82. Накић), Пуљић, Бајловић, Стојановић.

ПОЛЕТ: Башић, Савић, Костић, Бакић, Поповић, Караклаић, Маринковић, Кораћевић, Кесић, Јовић, Милић (од 82. Данчетовић).

ХРТКОВЦИ – ОФК БРЕСТАЧ 2:2

ХРТКОВЦИ. Игралиште ФК Хртковци. Судија: Бојан Павловић (Огар). Стрелци: 1:0 Обровац у 7, 1:1 Милутиновић у 34, 1:2 Цветковићу 85. и 2:2 Рајда у 90. минуту. Жути картони: Обровац (Хртковци), Милутиновић и Младеновић (ОФК Брестач).

ХРТКОВЦИ: Крпан, Међед (од 35. Савић), Конц, Павличевић, Манојловић, Кукић, Обровац, Антонић (од 57, Рајда), Рудић, Глумчевић, Шопаловић (од 57. Перић).

ОФК БРЕСТАЧ: Младеновић, Топић (Јовићић), Обреновић, Милутиновић, Ђурић (Милосављевић), СРЕТКОВИЋ, Стојковић, Цветковић, Марковић, Радосављевић, Ковачевић.

РАДНИЧКИ (ИРИГ) – КАМЕНИ (АШАЊА) 4:1 (1:0)

ИРИГ. Игралиште Радничког. Судија: Никола Митровић (Добринци). Стрелци: 1:0 Кошутић у 44, 2:0 Спремић у 50, 3:0 Еркановић у 60, 3:1 Ђорђевић у 68. и Еркановић у 86. минуту. Црвени картон: Николић у 88. минуту (Камени).

РАДНИЧКИ: Савић, Поткоњак, Крстић, Вукотић, Кошутић, Вишњивски, Шевић, Еркановић (од 80. Николић), Митровић, Спремић (од 65. Поповић) и Поповић.

КАМЕНИ: Јовичић, Лабухар, Станчић, Блануша, Драгаш, Живковић (од 46. Ђорђевић), Марковић, Асани (Од 65. Јовановић), Шорак (од 65. Николић), Грујић, Сали (од 65. Миленковић).