Општина Пећинци
Уторак, 1. Септембар 2020.

Шимановачки ветерани на врху табеле

Повратак

У оквиру 2. кола Лиге ветерана јуче су се у Лештанима састали домаћи тим Буба мара и гости из Шимановаца ветерани Хајдука. После сат времена игре гости су водили са 0:4. Међутим, у игри Хајдука долази до великог пада и у размаку од десетак минута домаћин чак успева да поравна резултат. Ипак, у 87. минуту Честић постиже свој гол, који је Хајдуку донео нова три бода. Утакмицу је судио Филип Гаровић из Београда.

Коначан резултат Буба мара 2010 (Лештане) – Хајдук (Шимановци) 4:5

БУБА МАРА 2010: Јовановић, Серафимовић, Тошић, Смиљанић, Малетић, Милић, Небојша Радовић, Живковић, Крстовић, Жакула, Гајић. Играли су још: Лазић, Сапунџић, Благојевић, Васић, Ненад Радовић, Павловић, Радојевић, Радојчић и Вујовић.

ХАЈДУК: Кошутич, Глумчевић, Васић, Козар, Рикановић, Радосављевић, Николић, Кнежевић, Честић, Савић, Гајић. Играли су још: Радојев, Гужвић, Радојчић, Стојановић и Радивојевић.

Резултати утакмица 2. кола: Буба мара 2010 (Лештане) – Хајдук (Шимановци) 4:5, Бело поље (Обреновац) – Болеч 0:3, ГСП Полет (Београд) – Борац (Остружница) 2:2, ТЕНТ 1994 (Обреновац) – Ковилово 1:0, Рекреативо (Београд) – Дуга (Београд) 2:1, Аданекс (Београд) – Јединство (Сурчин) 3:3 и Шећеранац (Београд) – Будућност (Добановци) 3:3.

Табела: 1. Хајдук (9:6) 6, 2. Рекреативо (4:2) 6, 3. Јединство (7:4) 4, 4. Будућност (6:5) 4, 5. Борац (4:3) 4, 6. Болеч (4:2) 3, 7. Буба мара 2010 (6:6) 3, 8. ТЕНТ 1994 (3:4) 3, 9. Аданекс (5:6) 1, 10. Шећеранац (4:5) 1, 11. Дуга (3:4) 1, 12. Ковилово (2:3) 1, 13. ГСП Полет (3:6) 1 и 14. Бело поље (1:5) без бодова.

Парови 3. кола (7. септембар, 17.00); Хајдук – Бело поље, Борац – Аданекс, Јединство – Шећеранац, Болеч – ГСП Полет, Ковилово – Буба мара 2010, Будућност – Рекреативо и Дуга – ТЕНТ 1994.