Понедељак, 10. Август 2020.

Све мање недоумица у Слободи

Једини зонаш из пећиначке општине, Слобода из Доњег Товарника, протеклог викенда био је веома активан. Најпре је, у суботу, за ривала имао српсколигаша Братство 1946 из Апатина, којег је победио 2:0. Стрелци су били: Ђорђевић у 65. и Вукотић у 75. минуту. На овој утакмици, за Слободу су наступили: Шивољицки, Стевић, Лазаревић, Нинић, А. Симић, М. Симић, Радошевић, Салкунић, Аћимовић, Ђорђевић и Вукотић. Играли су и: Шљукић, Штулић, Драгојевић, Јаворац, Јакшић и Ђорић.

С приказаном игром, у суштини, тренер Драган Цветић може бити задовољан.

Контролни меч, јуче одигран, против новог сремсколигаша Слоге из Вогња, имао је „другу сврху“. Играли су, углавном, фудбалери са мањом минутажом из суботње утакмице. То се, уосталом, одразило и на резултат: 3:4 (0:1). Утакмицу су започели: Опарница, Ристић, Штулић, Ђуричић, Јаворац, Јовичић, Драгојевић, Бојић, Јакшић, Салкунић и Ђорић. Играли су још Вукотић, Аћимовић, Шобот и Ђорђевић. Стрелци са Слободу су били Јовичић из пенала у 60. минуту, Ђорђевић у 64. и Вукотић у 83. минуту.

У првом колу Војвођанске лиге – Југ, 16. августа, Слобода ће угостити Слогу из Ердевика.