Општина Пећинци
Недеља, 12. Јул 2020.

Победа Пећинчана на Сувачи

Повратак

На пећиначкој Сувачи у суботу су се састали ФК Доњи Срем 2015 и ФК Раднички из Нове Пазове у занимљивој пријатељској утакмици. Љубитељи фудбала су имали прилику да виде један нови Доњи Срем 2015, који ће у нову сезону ући осетно појачан.

Гости из Нове Пазове су повели голом Симића, после проигравања Балешевића. После прекршаја голмана Танасића у свом казненом простору над Марковићем у 20. минуту, Деспотовић је досудио казнени ударац, који је Цураковић материјализовао. Добру игру у првом полувремену потврдио је голом искусни Марковић, сјајним шутем у 35. минуту, после којег је лопта завршила у доњем левом углу гола Радничког.

И у другом полувремену је досуђен казнени ударац у 75. минуту, овог пута за Раднички: Балешевић је био сигуран реализатор. Коначно, у 86. минуту последња промена резултата: Марко Рајић, нови играч у редовима пећиначког сремсколигаша, постиже гол после центаршута Лукића.

Коначан резултат Доњи Срем 2015 – Раднички (НП) 3:2 (2:1). Утакмицу је судио Немања Деспотовић из Огара.

ДОЊИ СРЕМ 2015: Јелача, Лукић, С. Радосављевић, Цураковић, Јуришић, В. Љубојевић, Пузић, Д. Радосављевић, Живановић, Кривокућа и Марковић. Играли су још: Башић, Наић, А. Љубојевић, Чавић, Радивојевић и Рајић.

РАДНИЧКИ: Танасић, Сарачевић, Бјелобрк, Зорић, Цветковић, Балешевић, Симић, Грујић, Комазец, Шукунда и Ђуран. Играли су још: Ђуришић, Кнежевић, Ранитовић и Пилиповић.